Coraz bliżej KSW 51: kto wystąpi?

Widzowie z pewnością będą zadowoleni z informacji którą podała federacja ksw. Konfrontacja sztuk walk 51 zaplanowana została na 9. Listopada w Chorwacji na Arenie Zagreb. Federacja ksw następny raz fascynuje wspaniałą listą walk w ksw i zawodników ksw którzy będą wojować na kolejnej gali.

Starcie wieczoru to niesamowita bitwa w kategorii ciężkiej w którym Pudzian stoczy rywalizację z Erko Junem. Dla reprezentanta z Bałkanów starcie z byłym strongmanem z pewnością będzie największym dotychczasowym wyzwaniem w konfrontacjach mma. Erko Jun pokonywał do tej pory Popka Monstera, Tomasza Oświecińskiego i Akopa Szostaka.

Dla byłego strongmana walka na konfrontacji sztuk walki 51 to wielki powrót po dwóch porażkach z rzędu – z Karolem Bedorfem oraz Szymonem Kołeckim. Na gali ksw 51 na żywo będzie można również zobaczyć osiem innych pojedynków w tym też wielki hit w jakim Borys Mańkowski będzie walczyć z Vaso Bakoceviciem. Gala konfrontacji sztuk walki 51 będzie relacjonowana w systemie ppv a transmisja online dostępna będzie na kanale ksw tv w telewizji ale również przez internet.

KSW 51 na żywo. Transmisja online i kanały online stream

Gale organizacji mma charakteryzują się wyjątkowym zainteresowaniem fanów mma, jacy zapełniają najogromniejsze areny w Polsce a także Europie. Mnóstwo osób wybiera aczkolwiek możliwość oglądania transmisji gal ksw na żywo online jak również w telewizji dzięki płatnym transmisjom ppv ale też bezpłatnym transmisjom z wybranych gal.

W obecnych czasach, kiedy ludzie szczególnie chętnie korzystają z internetu i najoryginalniejszych usług technologicznych, szczególnie powszechne stały się transmisje na żywo online. Kibice mma korzystający z sieci internet nadzwyczaj regularnie szukają informacji o tym gdzie obejrzeć widowiska sportowe poprzez Sieć internet. Podobnie jest w przypadku gal ksw, które są szczególnie chętnie oglądanymi transmisjami online.

Polska organizacja ksw mma w poprzednich latach przyzwyczaiła nas, że wybrana gala jest nieodpłatna czyli relacjonowana na kanale polsatu. Galę KSW 51 będziesz mógł śledzić na płatnym kanale Ksw tv ppv udostępnianym w internecie za pośrednictwem portalu www, a także w cyfrowym polsacie jak również w pewnych tv kablowych.

KSW 51 w ppv czy za darmo? Gdzie będzie można wykupić dostęp?

Oficjalna stacja KSW TV to unikalne miejsce w jakim legalnie i w najwyższej jakości HD będziesz mógł oglądać stream live online jak również w telewizji z gali KSW 51. Transmisja w płatnej aplikacji pay-per-view będzie dostępna dla osób z Polski ale też tych mieszkających poza granicami kraju. Dlatego też osoby szukające wiedzy o tym czy udostępniona będzie transmisja stream z gali ksw za darmo, podkreślamy że nadchodząca gala nie będzie udostępniana za free.

Aby kupić usługę do ksw na żywo stream trzeba wejść na serwis internetowy internetową ksw tv a także utworzyć konto. W kolejnym kroku trzeba wyszukać metodę płatności a także walutę (prócz zł udostępniane są także dolary USD, euro EUR i funty GBP). Po poprawnym założeniu konta oraz zakupieniu zamówienia, klient po chwili dostanie możliwosć oglądania i dostęp do najbliższej gali ksw emitowanej przez ksw tv. Prócz emisji stream nabywca ma możliwość w momencie oglądania przewijać transmisję gali i włączać pauzę, dlatego też nie straci chociażby chwili z całej gali. Dodatkowo wykupując możliwosć obejrzenia i dostęp ppv do transmisji live, przez następne 72 h po przeprowadzeniu hitowej gali użytkownik może odtworzyć pełną transmisję na żywo.

Sprawdź też: https://zakladybukmacherskie24.net/totolotek-zaklady-bukmacherskie-online-aplikacja/

Karta walk gali KSW 51

Jak już wspomnieliśmy na hitowej gali federacji KSW 51 uda się zobaczyć aż dziewięć walk w których kilka zapowiada się niesamowicie interesująco z racji na to, iż walczyć będą najważniejsi wojownicy mma należący do organizacji. Na konfrontacji sztuk walki 51 stream będzie można śledzić rywalizacje z udziałem takich zawodników jak Borys Mańkowski, Mariusz Pudzianowski czy Erko Jun a w kilku z zamierzonych pojedynków stawką będzie pas czempiona. Opisujemy pełną aktualną listę pojedynków przewidzianych na galę KSW 51: Pudzianowski – Jun, Mańkowski – Bakocević, Racić – Stasiak, Pejić – Torres, Ilic – Kęsik, Delija – Stojnić, Erslan – Rodriguez, Szymański – Janicić, Kaszubowski – Rakas, Przybysz – Krusić.


Tagged With :

Dodaj komentarz