4.2 / 5.0 Darmowy bonus 25 zł + Bonus powitalny 500 zł Zagraj!

Totolotek zakłady bukmacherskie

  • na rynku od 1992 r.
  • darmowy bonus
  • bonus na start
  • szeroki wybór zakładów
  • zakłady na żywo
  • wirtualne sporty
  • totalizator piłkarski

Totolotek to krajowy bukmacher oferujący zakłady bukmacherskie, zakłady online live, Toto-Mix i Toto-Racing, totalizatory piłkarskie Toto-Liga i Toto-Gol, totalizator konny Toto-Lotek a ponadto mobilną wersję własnego serwisu. Oprócz bonusu powitalnego możesz otrzymać kolejne pieniądze za polecenie użytkownika.

Totolotek zakłady bukmacherskie

Totolotek organizuje zakłady wzajemne w Polsce od 1992 r. Od 2013 r bukmacher przedstawił swoją ofertę w Internecie. Bardzo szybko zdobył na popularności, zwłaszcza dzięki zestawieniu własnej oferty standardowej – w punktach stacjonarnych, a także rozpoczęciem oferowania właśnie zakładów w Internecie online. Nowi użytkownicy mogą zyskać spośród całkowicie darmowego zakładu a także z bonusu od pierwszego depozytu.

Freebet i bonus od depozytu - graj na www.totolotek.pl
Odbierz bonus w Totolotku

Realizowanie wpłat na konto klienta w Totolotka możliwe jest przez karty płatnicze, . Portal ten gwarantuje wpłaty poprzez przeszło 30 banków, a niektóre z nich umożliwiają wpłaty nawet 24h przez 7 dni w tygodniu.

Transakcje pieniężne otwarte są za pomocą strony Transferuj.pl, która oferuje błyskawiczne przelewy za współpracą praktycznie wszystkich rodzimych banków. Nie będziesz więc mieć żadnego kłopotu z wpłaceniem środków na prywatne konto gracza!

Bonus na start i kod promocyjny Totolotek

Dla nowych użytkowników Totolotek oferuje bonus powitalny aż 525 PLN! Szczegóły promocji dostępne są na stronie internetowej firmy. Dodatkowo dostępne są jeszcze inne promocje, za polecanie znajomych a ponadto kalendarz promocji sportowych!

1. Uruchom konto w Totolotku,

2. Dokonaj pierwszego wkładu,

3. Otrzymaj dodatkowo na grę 100% wartości wpłaty.

Freebet i bonus od depozytu - graj na www.totolotek.pl
Odbierz bonus w Totolotku

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.