4 / 5.0 Na start bonus od depozytu 500 zł Zagraj!

PZBuk zakłady bukmacherskie

  • bonus powitalny
  • szeroki wybór zakładów
  • zakłady live
  • promocje dla aktywnych graczy
  • sklep gracza

PZBuk to bukmacher który powstał w 2018 r i bardzo szybko zyskał na popularności wśród graczy z Polski. Bukmacher w indywidualnej ofercie posiada niezwykle dużą ofertę zakładów sportowych i zakładów na żywo live.

PZBuk zakłady bukmacherskie

PZBuk legalnie na rynku pojawiło się w 20189 roku. Marka udostępniła dla graczy swoją ofertę zakładów bukmacherskich oraz zakładów na żywo online. Właścicielem marki PZBuk jest spółka Cherry AB odpowiedzialna między innymi za europejskiego bukmachera ComeOn.

Wpłaty i transakcje wypłat na konta gracza w PZBuk dostępne są poprzez online transfery bankowe (Przelewy24, Dotpay, Tpay), oraz dodatkowo portfel internetowy Skrill. Wystarczy dobrać sumę, zalogować się na konto bankowe lub portfel internetowy i przyjąć przelew. Pieniądze po chwili będą widoczne do używania w zakładach bukmacherskich.

Powitalny bonus na start - graj na www.pzbuk.pl
Odbierz bonus w PZBuk

Bonus i rejestracja w PZBuk

Otwarcie konta u bukmachera jest niesamowicie prosta do wykonania. Wystarczy wypełnić dokument, dostarczając swoje dane i zatwierdzić tożsamość. Po udanej weryfikacji, konto jest aktywne i wolno rozpocząć zabawę.

1. Zarejestruj się w PZBuk.

2. Zaakceptuj rejestrację.

3. Zrealizuj wpłatę i graj w zakładach sportowych.

Powitalny bonus na start - graj na www.pzbuk.pl
Odbierz bonus w PZBuk