5 / 5.0 Freebety 30 zł i 3 zakłady bez ryzyka Zagraj!

Fortuna zakłady bukmacherskie

  • bogaty wybór zakładów
  • zakłady live i transmisje
  • wysokie kursy
  • wirtualne sporty
  • trzy bonusy powitalne
  • freebet i cashback
  • bonus od depozytu

Fortuna to marka bukmacherska w jakiej obok zakładów bukmacherskich oraz domów live, świadczone są także zakłady ogólne i polityczne. Fortuna przedstawia już możliwość zakładów poprzez Internet, a ponadto aplikację. Jednocześnie warto dodać, że Fortuna jest również stacjonarnym bookmakerem, który posiada w całej Polsce osobiste punkty zawierania zakładów.

Bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus powitalny - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Bukmacher Fortuna zakłady bukmacherskie

Firma powstała w 1997 r natomiast od października 2010 roku akcje FORTUNA notowane są na warszawskiej GPW. Od początku 2014 roku Fortuna została podstawowym sponsorem Legii Warszawa. Kontrakt został podpisany na 3 przyszłe lata. Jednostka bierze współudział jeszcze w innego rodzaju widowiskach sportowych i piłkarskich w Polsce sponsorując FORTUNA Cieszyński Bieg, konkursy siatkówki plażowej PLAŻA OPEN, szkółkę futbolową Ireneusza Kościelniaka LUKAM 2012 oraz innego rodzaju konkursy.

W Fortunie wolno realizować płatności używając spośród bezpośrednich przelewów bankowych. Lista oferowanych bankó jest ogromna i z pewnością także Twój bank jest dostępny i znajduje się na liście dostępnych. Wystarczy wybrać sumę wkładu, a także bank z jakiego potrzebujemy dokonać wpłaty. Później płatność zachodzi w taki sam sposób kiedy wykonuje się innych przelewów.

Bukmacher ten jest z pewnością godny polecenia. Na polskim rynku stworzył znaną markę na przestrzeni dużej ilości lat, zaś w ostatnim okresie sponsorując Legię Warszawa ogromnie zyskał na popularności. Marka posiada wielką ofertę na polskie rozgrywki, ale również różne ligi europejskie i wydarzenia na szczeblu światowym.

Bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus powitalny - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Bonus powitalny i rejestracja w Fortunie

Fortuna na początek dla każdego nowego użytkownika proponuje gratisowy zakład bez ryzyka a jeszcze bonus powitalny od peirwszego depozytu. Wystarczy założyć konto i od razu można otrzymywać z obu promocji.

1. Uruchom konto na eFortuna.pl

2. Uzyskaj darmowy zakład i dodatek od depozytu

3. Graj bez ryzyka i za darmowe pieniądze!

Bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus powitalny - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.